Etui na telefon

Niestety, dzisiejsze smartfony to bardzo delikatne urządzenia, a niefortunny upadek nawet z niewielkiej wysokości może zakończyć się pęknięciem ekranu. Zmiana telefonu na inny, zazwyczaj lepszy i droższy od obecnego model, wiąże się z chęcią jak najlepszego zabezpieczenia nowego sprzętu, które zapobiegnie ewentualnym wypadkom.

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów etui na telefon. Najczęściej spotykane to obudowa typu case oraz futerały z klapką. Pierwszy z nich to nakładka na tył, zazwyczaj wykonana z silikonu lub TPU, chociaż zdarzają się także aluminiowe, plastikowe i z poliwęglanu. Aby uzupełnić zabezpieczenie, warto na szybkę przykleić szkło hartowane lub folię ochronną.

Pokrowiec z klapką pozwala na zabezpieczenie obu stron telefonu, zanim schowa się go do kieszeni czy torebki. Często ma też dodatkowe funkcje praktyczne – może być złożony i stanowić podpórkę albo mieć kieszonki na karty i dokumenty. Można spotkać tego rodzaju etui otwierane na bok lub do dołu.

Popularnością cieszy się także opakowanie typu kieszonka. Jego wadą jest jednak utrudniony dostęp do telefonu, który za każdym razem trzeba w całości chować do wsuwki, dlatego najczęściej korzystają z niego osoby zaglądające do telefonu sporadycznie.

Na magazynach, budowach i w innych miejscach, gdzie potrzebny jest szybki dostęp do urządzenia, ale niekoniecznie jest gdzie go położyć, popularnym etui na telefon jest kabura. Pozwala ona na przypięcie pokrowca do paska spodni, a jednocześnie daje duże bezpieczeństwo.

Przy wyborze konkretnego modelu, należy kierować się własnymi upodobaniami oraz niezbędnym dla nas stopniem ochrony. Dzięki dużej różnorodności rozwiązań oraz bogatego wzornictwa każdy znajdzie idealne zabezpieczenie dla swojego telefonu. https://www.best-accessories.pl/