Darmowe programy komputerowe, które warto mieć

Kilka lat przed zakupem pierwszego laptopa moja teściowa podarowała mi pudełko z programami komputerowymi. Przez pewien czas używała na swoim komputerze systemu Windows i wiedziała, że zmagam się z problemem znalezienia odpowiedniej kombinacji programów, które dobrze działałyby na moim Macu. W kilku chwilach hojności pomogła mi skonfigurować programy.

 

Kolekcja programów, które mi dała, zawierała cały szereg rzeczy – były tam programy antywirusowe i anty-malware, był Photoshop, był Microsoft Word. Było też wiele aplikacji, których nigdy nie nauczyłem się używać, więc z przyjemnością pozbyłem się ich, gdy rok później zaktualizowałem system operacyjny. Ale jeden program pozostał ze mną przez ostatnie siedem lat. To właśnie ta aplikacja sprawia, że warta jest każdego grosza, który wydałem na mojego laptopa: Adobe Acrobat Pro DC.

 

Pomimo wszystkich innych rzeczy, które można zrobić z komputerem w dzisiejszych czasach, pliki PDF pozostają wszechobecne w biznesie i środowisku akademickim. Potrzebujesz ich, aby wysłać dokumenty tam i z powrotem do szefa lub kolegów; potrzebujesz ich, aby przesłać eseje lub raporty online; potrzebujesz ich, jeśli chcesz przeczytać artykuł w najnowszym wydaniu czasopisma lub podręcznika.

Więcej dowiesz się na: supertechnology.pl