Jak wyszczuplić sylwetkę za pomocą ubrań?

Większość z nas chce wyglądać szczupło. Nie trzeba do tego ćwiczeń czy jakichkolwiek zabiegów! Wystarczy, że dowiesz się kilku rzeczy jak dobierać odpowiednio ubrania. 

Aby wyszczuplić talię, możesz użyć ołówkowej spódnicy. Jeśli chodzi o spódnice ołówkowe, im są krótsze, tym szczuplej wyglądają. Spódnica ołówkowa o długości do kolan lub dłuższa może faktycznie sprawić, że noga będzie wyglądać na większą w porównaniu z taką, która jest nieco powyżej kolana. Sztuką jest, aby linia dołu spódnicy była zgodna z najszerszą częścią bioder, co sprawi, że Twoje nogi będą wydawać się szczuplejsze.

Grube swetry i kardigany to kolejny sposób na wyszczuplenie sylwetki. Pamiętaj, że większość ekspertów mody zgadza się, że pionowe paski pomagają stworzyć iluzję wzrostu i smukłości. Aby utrzymać ten efekt, gdy nosisz sweter lub kardigan, upewnij się, że jest on wystarczająco długi, aby zakryć pupę, ale nie ciągnie się po ziemi.

Kolejna sprawa to para wąskich spodni. Prawdą jest, że nic nie przebije pary dżinsów pod względem wygody, ale nie wszystkie dżinsy są równe, jeśli chodzi o wyszczuplanie nóg i bioder. Jeżeli chcesz uniknąć efektu pudełka lub frustracji, dopasowanie jest kluczowe, więc wybierz jeansy, które będą dobrze przylegać do Twoich krągłości, a nie luźno na nich wisieć. Więcej modowych artykułów znajdziesz na stronie https://wyjatkowystyl.pl/ .