Czym kierować się przy wyborze sukienek dla druhen?

Sukienka dla druhen jest jedną z najważniejszych decyzji, które podejmiesz podczas procesu planowania ślubu. Jest to ważna decyzja, ponieważ będzie ona określać, jak twoje druhny wyglądają na swoim ślubie i jak czują się o sobie w tym szczególnym dniu.

Suknie ślubne są zawsze w modzie i mogą być zakupione z szerokiej gamy marek projektantów. Istnieje wiele stylów do wyboru, w tym A-line, suknie balowe i empire talii sukienki dla swoich druhen do noszenia na swój szczególny dzień. Należy również wziąć pod uwagę swój budżet przy wyborze sukienki dla druhen, ponieważ ceny różnią się znacznie w zależności od stylu, marki i tkaniny używane w tworzeniu każdej sukni. Polecamy portal catchlife.pl, na którym znajdziesz mnóstwo interesujących treści! 

Sukienki dla druhen

Wybierając sukienki dla swoich druhen, istnieje kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę:

  • Budżet – Dobrą zasadą jest wydać nie więcej niż 200 dolarów na sukienkę w jednym stylu, chyba że jest to skomplikowany projekt lub jeśli masz dużo dziewczyn w swojej partii! Weź również pod uwagę dodatkowe opłaty, jeśli chcesz mieć suknię dopasowaną na zamówienie lub jeśli po zakupie trzeba będzie dokonać przeróbek.
  • Indywidualny styl – Jeśli to możliwe, porozmawiaj z każdą dziewczynką indywidualnie o tym, jaki typ sukienki najbardziej jej się podoba, abyś mogła wybrać coś, co będzie dla niej najlepsze.
  • Dowiedz się, jaki to rodzaj wesela: Jeśli jest to wesele wieczorowe, wybierz sukienki w jasnych kolorach z odrobiną blasku. Lekkie pastele lub jaśniejsze odcienie, takie jak brzoskwinia, kość słoniowa czy żółty, wyglądają lepiej w wieczorowej scenerii niż ciemniejsze, takie jak bordo czy granat. Jeśli jest to wesele dzienne, wybierz ciemniejsze sukienki, które mają w sobie trochę blasku, takie jak srebro lub złoto, ale trzymaj się z dala od czerni lub granatu, ponieważ te kolory nie współgrają dobrze ze światłem słonecznym.