Laminacja brwi – co warto wiedzieć?

Laminowanie brwi to proces nakładania cienkiej, przezroczystej warstwy określonej substancji na brwi. Można ją wykonać w celu wypełnienia nielicznych lub nierównych obszarów lub w celu pokrycia braków po przeszczepie brwi.

Sam zabieg jest bardzo prosty. Specjalny żel zawierający pigment nakłada się na brwi, pozwalając mu wyschnąć i stwardnieć w cienką warstwę. Tymczasem inny rodzaj żelu jest używany jako uszczelniacz, aby zablokować pigment w miejscu. Uszczelniacz pomaga również zmniejszyć wszelki ból lub podrażnienie w leczonym obszarze, ponieważ chłodzi i łagodzi skórę podczas procesu.

 

Korzyści z laminowania brwi są liczne:

1) Jest to świetna alternatywa dla makijażu permanentnego, który wymaga codziennych sesji pielęgnacyjnych co kilka tygodni, aby zachować świeży wygląd.

2) Jest całkowicie odwracalny; po usunięciu go, twoje oryginalne brwi natychmiast powrócą.

3) Sama procedura jest szybka i prosta, wymaga około pół godziny dla obu oczu jednocześnie w większości przypadków.

4) Koszt jest stosunkowo niski w porównaniu do innych procedur, które oferują podobne wyniki, zwłaszcza w porównaniu do półtrwałego makijażu.

Oczywiście są też pewne wady – nie działa na wszystkich. Więcej podobnych poad znajdziesz na stronie https://travelglow.pl/ .